Квартира 4 комнаты 108 м² Ташкент, Узбекистан

Узбекистан, Ташкент
$250,000
$2,315/м²
;
In CRM: 17542304
ID объявления на сайте или в CRM компании

• Адрес
    Алпомиш улица, 18

Характеристики объекта

Параметры квартиры

  • Цена за м²
    Цена за м²
    $2,315/м²
  • Этаж
    Этаж
    7
  • Количество комнат
    Количество комнат
    4
  • Общая площадь
    Общая площадь
    108 м²
  • Жилая площадь
    Жилая площадь
    108 м²

Параметры здания

  • Количество этажей
    Количество этажей
    10

Элементы интерьера

Особенности интерьера:

  • С мебелью

Особенности ремонта:

  • С ремонтом

Описание

4 хонали катта хонадон кенгликни севувчи оиалалар учун жуда мос келади. Хонадон 10 қаватли мажмуанинг 7-қаватида жойлашган бўлиб, тезкор лифт доим хизматингизда бўлади. Уйнинг майдони эса 108 кв.мга тенг. Евро ремонт қилинган уй барча керакли мебель ва маиший техника билан тўлиқ жиҳозланган. Хонадон Басри Баба ресторани яқинида жойлашган бўлиб, уйингизга яқин манзилда байрамларни маза қилиб нишонлашингиз мумкин.