Дом 6 комнат 800 м² Ташкент, Узбекистан

Узбекистан, Ташкент
$360,000
$450/м²

Год сдачи
    2025
  • Количество этажей
    Количество этажей
    1
  • Количество комнат
    Количество комнат
    6
  • Количество ванных
    Количество ванных
    2
  • Общая площадь
    Общая площадь
    800 м²
  • Жилая площадь
    Жилая площадь
    300 м²
  • Площадь участка
    Площадь участка
    800 м²

Описание

Сотилади Уй дом продаётся 
Yashnabod tumani Go'zal mahalasi
8 sotik
5 xona
2 sanuzel
Yangi qurulgan uchastka
90 % bitgan
Hamma kamunikatsiyalari bor
1 sotigi 45000 usd dan
Narxi 360000 usd
Narxni kelishamiz
jiloy 300kv