Квартира 2 комнаты 32 м² Ташкент, Узбекистан

Узбекистан, Ташкент
$53,000
$1,656/м²
;
In CRM: 18373506
ID объявления на сайте или в CRM компании

• Метро
    Kosmonavtlar (~ 900 м)
  • Метро
    Ozbekiston (~ 500 м)

Характеристики объекта

Параметры квартиры

  • Цена за м²
    Цена за м²
    $1,656/м²
  • Этаж
    Этаж
    3
  • Количество комнат
    Количество комнат
    2
  • Общая площадь
    Общая площадь
    32 м²
  • Жилая площадь
    Жилая площадь
    32 м²

Параметры здания

  • Год сдачи
    Год сдачи
    2023
  • Количество этажей
    Количество этажей
    3

Описание

Ҳай-тeк Рeмонт Мeбeл тeхнима хаммаси бор Тёпли пол қилинган, катёл бор 32м2 53.000$ 38м2 69500 $ Сонги 5 та Квартира қолди ! Паркeнцки Карзинка ёнида ! Ёнида мактаб , бохча, Макро, карзинка, бзмозор хамамси бор ! Фақат нахтга ! Ипатeка ёқ ! Иброҳим