Дом 6 комнат 330 м² Ташкент, Узбекистан

Узбекистан, Ташкент
$450,000
$1,364/м²
;
In CRM: 17542284
ID объявления на сайте или в CRM компании

Количество этажей
    3
  • Количество комнат
    Количество комнат
    6
  • Общая площадь
    Общая площадь
    330 м²
  • Жилая площадь
    Жилая площадь
    330 м²
  • Площадь участка
    Площадь участка
    330 м²

Описание

Қаватлар сони — 3 Хоналар сони — 6 Уй майдони — 330 кв.м Мўлжал — Ракат маркет Афзалликлари — 5та ҳаммом, юқори сифатли ремонт, ертола, ёзги ошхона ва катта зал мавжуд.