Квартира 2 комнаты 51 м² Ташкент, Узбекистан

Узбекистан, Ташкент
$45,762
$897/м²
;
In CRM: 62221534
ID объявления на сайте или в CRM компании

• Метро
    Shahriston (~ 1000 м)

Характеристики объекта

Параметры квартиры

  • Цена за м²
    Цена за м²
    $897/м²
  • Этаж
    Этаж
    11
  • Количество комнат
    Количество комнат
    2
  • Общая площадь
    Общая площадь
    51 м²

Параметры здания

  • Количество этажей
    Количество этажей
    16

Описание

Енди хонадон олиш учун йиллаб пул йегмайсиз атига 5% бош тулов билан хонадон харид килишингиз мумкин
Туркистон авеню турар жой мажмуасидан АКЦИИ янги йилгача енди сиз 2 хонадон 5 хонагача болган хонадонларни 5 % бош тулов амалга ошириб колган суммани 36 ойга фоизласиз булиб беришингиз мумкин

2 хонали 51.2 м2 11 -12 кават
Умумий нархи 552.960.000 сум
Бошига 5% 27.648.000 сум
36 ойга 14.600.000 сум
Охирида колдик колмайли

Хонадондар КАМФОРТ ПЛЮС сифатида
Кириш эшиги ташкаи ромлар
Хоналага болинган
Барча камуникации счётчики куйилган холда топширилади

Юнусабод худуди бетонка йул юзи Туркистон ресторани