Квартира 2 комнаты 32 м² Ташкент, Узбекистан

Узбекистан, Ташкент
$52,900
$1,653/м²
;
In CRM: 18373511
ID объявления на сайте или в CRM компании

• Метро
    Kosmonavtlar (~ 900 м)
  • Метро
    Ozbekiston (~ 500 м)

Характеристики объекта

Параметры квартиры

  • Цена за м²
    Цена за м²
    $1,653/м²
  • Этаж
    Этаж
    2
  • Количество комнат
    Количество комнат
    2
  • Общая площадь
    Общая площадь
    32 м²
  • Жилая площадь
    Жилая площадь
    32 м²

Параметры здания

  • Год сдачи
    Год сдачи
    2023
  • Количество этажей
    Количество этажей
    3

Описание

Hay-tek supepr kvartira Yangi, xech kim yashamagan ! Mebel texnika xamma narsa bor Tyopli pol qilingan, katyol bor Tom 2 sloy izalatsiya qilingan Gishtli zor dom ! Parkovka bor ! Ijaraga berishga zor varyant ! Tayyor ijarachi qoyib beriladi 500$ dan uzoq muddatga ! Parkentski karzinka yonida ! Magazin, metro karzinka, makro xammasi br qadam ! 1-2-3 qavatta bor 32m2 52-53.000$ 38m2 59000$ Ibrohim