Дом 7 комнат 500 м² Ташкент, Узбекистан

Узбекистан, Ташкент
$105,000
$210/м²
;
In CRM: 17631994
ID объявления на сайте или в CRM компании

• Адрес
    Элнур 2-тупик, 2
  • Метро
    Shahriston (~ 800 м)

Характеристики объекта

Параметры здания

  • Год сдачи
    Год сдачи
    2018
  • Количество этажей
    Количество этажей
    1
  • Количество комнат
    Количество комнат
    7
  • Общая площадь
    Общая площадь
    500 м²
  • Жилая площадь
    Жилая площадь
    300 м²
  • Площадь участка
    Площадь участка
    5 м²

Элементы экстерьера

Особенности экстерьера:

  • Гараж

Описание

••• Тошкент тумани! Хожиота махаллада   #Янги участка каропка холатда сотилади          •  5 сотих! 7 хона! 1та ошхона! 3та санузел • Сантехника, электрика, иссиқ пол қилинган • Ховлини орқасида 1,5 сотих жойи бор, ёзги ошхона қилса булади • Сифатли материаллардан қурилган • Кадастр бор, хужжатлари жойида • Газ, сув, свет доимий • Файзли маҳалла •  Учқахрамон пост гаидан 5км ичкарида • Нархи: 105 000$ келишилади       Обмен, бартер йўқ ••• Тел: ••• Бизни кузатиб боринг ••• Барча вариантлар телеграм каналда https://t.me/new_realtor_tashkent Реакция қолдиришни унутманг