Квартира 1 комната 43 м² Ташкент, Узбекистан

Узбекистан, Ташкент
$36,000
$837/м²
;
In CRM: 34107487
ID объявления на сайте или в CRM компании

• Метро
    Shahriston (~ 1000 м)

Характеристики объекта

Параметры квартиры

  • Цена за м²
    Цена за м²
    $837/м²
  • Этаж
    Этаж
    9
  • Количество комнат
    Количество комнат
    1
  • Общая площадь
    Общая площадь
    43 м²

Параметры здания

  • Количество этажей
    Количество этажей
    16

Описание

Tolov shartlari
435.000.000 umumiy narxi
108.750.000 25% boshlangʻich tolov
9.070.000 somdan 36 oyga bolib tolash

TURKISTON AVENUE турар-жой мажмуаси, 3-босқич
Уй класи: Комфорт
Бўлиб тўлаш муддати: 40 ойгача
Бошланғич тўлов: 25% дан
Тўхташ жойи: Ер ости (200 ўрин)
Тўхташ жойи: Ер усти (100 ўрин)
Топшириш муддати: 2028-йил II чорак
Қаватлар сони: 16 қават
Шифт баландлиги: 2,9 м

Кириш эшиги
Ташқи ойна блоклари
Девор болинган

Ўрнатилган ҳисоблагичлар

Асосий қурилиш материаллари: монолит каркас, газоблок тўлдириш, монолит устки ёпмалар.
Мажмуа тузилиши: 16 қават, 5 блок, 10 кириш жойи.
Жами майдони: 1 гектар. устки ёпмалар.
Мажмуа тузилиши: 16 қават, 5 блок, 10 кириш жойи.
Жами майдони: 1 гектар. ёпмалар.
Мажмуа тузилиши: 16 қават, 5 блок, 10 кириш жойи.
Жами майдони: 1 гектар.