Квартира 1 комната 42 м² Ташкент, Узбекистан

Узбекистан, Ташкент
$35,338
$841/м²
;
In CRM: 63460822
ID объявления на сайте или в CRM компании

• Метро
    Shahriston (~ 1000 м)

Характеристики объекта

Параметры квартиры

  • Цена за м²
    Цена за м²
    $841/м²
  • Этаж
    Этаж
    14
  • Количество комнат
    Количество комнат
    1
  • Общая площадь
    Общая площадь
    42 м²

Параметры здания

  • Количество этажей
    Количество этажей
    16

Описание

уркистон авеню турар жой мажмуасидан АКЦИИ

1 хонали 47.2 м2 14 кават
Умумий нархи 427.000.000 сум
Бошига 30% 128.100.000 сум
36 ойга 8.302.777 сум
Охирида колдик колмайли

Хонадондар КАМФОРТ ПЛЮС сифатида
Кириш эшиги ташкаи ромлар
Хоналага болинган
Барча камуникации счётчики куйилган холда топширилади

Юнусабод худуди бетонка йул юзи Туркистон ресторани