Квартира 1 комната 37 м² Ташкент, Узбекистан

Узбекистан, Ташкент
$31,402
$849/м²
;
In CRM: 54294213
ID объявления на сайте или в CRM компании

• Метро
    Shahriston (~ 1000 м)

Характеристики объекта

Параметры квартиры

  • Цена за м²
    Цена за м²
    $849/м²
  • Этаж
    Этаж
    16
  • Количество комнат
    Количество комнат
    1
  • Общая площадь
    Общая площадь
    37 м²

Параметры здания

  • Количество этажей
    Количество этажей
    16

Описание

TURKISTON AVENUE turar joy majmuasi zamonaviy uslub, yuqori sifat va komfortni o'zida mujassam etgan. Qulay hududda shinam va ishonchli uy qidirayotganlar uchun ajoyib tanlov.
Uy sinfi: Komfort plyus
To'lov muddati: 30 oygacha
Boshlang'ich to'lov: 30% dan
To'xtash joyi: Yerto'la (180 o'rin), yer usti (160 o'rin)
Topshirish muddati: 2027 yilning II choragi
Qavatlar soni: 16 qavat
Shift balandligi: 3 metr

Honadon jihozlanishi:
- Kirish eshigi
- Tashqi oyna bloklari
- Devorlar
- O'rnatilgan hisoblagichlar

Asosiy qurilish materiallari: Monolit va gazoblok.
Majmua tuzilishi: 7 blok, 11 pod'ezd.
Hudud: 1 gektar.

Tolov shartlari

379.440.000 opshi summa
113.832.000 30% boshlangʻich tolov
8.853.600 30 oyga boʻlib tolash

TURKISTON AVENUE — sizga qulay va farovon hayot yaratish uchun barcha detallar o'ylab chiqilgan joy!