Квартира 4 комнаты 119 м² Ташкент, Узбекистан

Узбекистан, Ташкент
$207,000
$1,747/м²

Цена за м²
    $1,747/м²
  • Этаж
    Этаж
    7
  • Количество комнат
    Количество комнат
    4
  • Общая площадь
    Общая площадь
    119 м²

Параметры здания

  • Количество этажей
    Количество этажей
    12

Ориентир - Буз базар
Количество комнат - 4
Этаж - 7
Этажность - 12
Общая площадь - 118,5 м²
Состояние - коробка
Кадастр - есть
Тип строения - кирпичный
———————————————
Туман - Мирзо-Улуғбек
Кўча - Сайрам
Мўлжал - Буз бозор
Янги бино “NRG Mirzo-Ulugbek” турар жой мажмуасида 
Хоналар сони - 4
Қават - 7
Қаватлар сони - 12
Умумий майдони - 118,5 м² 
Аҳволи - қўпол тушатиш
Кадастр - бор
Бинонинг тури ғиштдир

Цена/Нархи - 207 000 $
Больше недвижимости - t.me/tashkentrealestateguide