Дом 5 комнат 600 м² Ташкент, Узбекистан

Узбекистан, Ташкент
$345,000
$575/м²

Количество этажей
    1
  • Количество комнат
    Количество комнат
    5
  • Количество ванных
    Количество ванных
    1
  • Общая площадь
    Общая площадь
    600 м²
  • Жилая площадь
    Жилая площадь
    200 м²
  • Площадь участка
    Площадь участка
    600 м²

Описание

Участка сотилади 6.6 сотих , фасад 20 метрга якин , дарвозахонага 3 та мощина сигади бемалол , ховлида подвал бор , кота зал , 3 та спальный хона , ошхона , хол , икта хоммом икта туалет ,канализация , газ , сув , свет (2 та линия) , ремонт бор , кадастр жойида , ховлида аккуратный газон килинган ва карликовый дарахтлар экилган , ховлида икта водопровод , поливной фонтан бор ! Нарх келишилади ! Мирзоулугбекский район Геофизика