Дом 6 комнат 300 м² Ташкент, Узбекистан

Узбекистан, Ташкент
$385,000
$1,283/м²
;
In CRM: 17644727
ID объявления на сайте или в CRM компании

Год сдачи
    2017
  • Количество этажей
    Количество этажей
    1
  • Количество комнат
    Количество комнат
    6
  • Общая площадь
    Общая площадь
    300 м²
  • Жилая площадь
    Жилая площадь
    250 м²
  • Площадь участка
    Площадь участка
    600 м²

Описание

Шайхонтахурский райен Хувайдо 6.15 соту Ориентир Ок тункали 1 этаж курилган 6хона летняя зимняя кухня Падвал Сув газ свет канализация хаммаси бор Йенида мактаб богча доконала бозор хаммаси бор Кушнила Яхши кундаям емон кундаям яриди ахил хаммаси. Фасад 24 Под евро честно мебель техника Цена 385.000у.е Телефон Телефон Кунгирок килин келишиб гаплашамиз Манда арзон вариантла куп иншаоллох сизни хам ВАТАНЛИ киламан