Коммерческое помещение 152 м² Далигузар, Узбекистан

Далигузар, Узбекистан
$155,000
$1,020/м²
;
In CRM: 18374499
ID объявления на сайте или в CRM компании

Цена за м²
    $1,020/м²
  • Этаж
    Этаж
    1
  • Общая площадь
    Общая площадь
    152 м²

Параметры здания

  • Количество этажей
    Количество этажей
    9

Описание

#Чилонзор тумани Алгоритмда #нежилое помещение сотилади 152м², барча мебел қолади. мебел техникаси қолади. жойи зўр жойда шундоқ чорраха олдида Аъло даражада ремонт қилинган, барча шароитлари бор Газ, свет, сув, канализация бор ориентир-Бета чой Нархи: 155,000 $ келишилади Тел