Kvartira 5 xonalar 175 m² Toshkentda

Oʻzbekiston, Toshkent
$361,383
$2,065/m²
;
In CRM: 64191243
Veb-saytdagi yoki kompaniyaning CRM-dagi reklama identifikatori

Narxi m²
    $2,065/m²
  • Qavat
    Qavat
    7
  • Xonalar soni
    Xonalar soni
    5
  • Umumiy maydoni
    Umumiy maydoni
    175 m²

Bino parametrlari

  • Qavatlar soni
    Qavatlar soni
    8

Tavsif

ПРОДАЕТСЯ 5/7/8
Ул Мукумий
ЖК Parisien
Яккасарайский_район

Дуплекс
Комнат: 5
Этаж: 7
Этажность: 8
общая площадь: 175м2
Мебелью и техникой

Цена: 360 000 у.е торг уместен

Oylik to'lov
Sizni qiziqtirgan barcha savollarni bering
Arizangizni agentga yuboring
Rahmat! Sizning arizangiz qabul qilindi
Men ushbu ob'ektni ko'rishni xohlayman. Ob’ektning qiymati dolzarb? Ob'ekt haqida ko'proq ma'lumot olishni xohlayman. Chet elliklar uchun qanday sotib olish shartlari mavjud? Ko'proq fotosuratlar/videolarni ko'rishni xohlayman. Kredit/ipoteka sotib olish mumkinmi? Ko'chmas mulk sotib olayotganda yashash uchun ruxsat olamanmi?