Kvartira 3 xonalar 73 m² Toshkentda

Oʻzbekiston, Toshkent
$346,325
$4,744/m²
;
In CRM: 64389705
Veb-saytdagi yoki kompaniyaning CRM-dagi reklama identifikatori

Narxi m²
    $4,744/m²
  • Qavat
    Qavat
    20
  • Xonalar soni
    Xonalar soni
    3
  • Umumiy maydoni
    Umumiy maydoni
    73 m²

Bino parametrlari

  • Qavatlar soni
    Qavatlar soni
    23

Tavsif

Продаётся 3-х комнатная квартира в ЖК Nest One

Ориентир: Tashkent City, Шайхонтахурский район
Б-блок

Комнат: 3
Этаж: 20
Этажность: 23
Общая площадь: 73 м2

Состояние: новый дизайнерский ремонт
С мебелью и техникой
Угловая
Большой балкон
Вид на парк и хумо арену

Цена: 345.000 y.e.

Заявки ТЕЛ: В нашей базе — только актуальные объявления. Оперативно организуем выезд и показ объекта. Мы на связи без выходных с 9:00 до 22:00. Обращайтесь, будем рады помочь!

Oylik to'lov
Sizni qiziqtirgan barcha savollarni bering
Arizangizni agentga yuboring
Rahmat! Sizning arizangiz qabul qilindi
Men ushbu ob'ektni ko'rishni xohlayman. Ob’ektning qiymati dolzarb? Ob'ekt haqida ko'proq ma'lumot olishni xohlayman. Chet elliklar uchun qanday sotib olish shartlari mavjud? Ko'proq fotosuratlar/videolarni ko'rishni xohlayman. Kredit/ipoteka sotib olish mumkinmi? Ko'chmas mulk sotib olayotganda yashash uchun ruxsat olamanmi?