Kvartira 3 xonalar 94 m² Toshkentda

Oʻzbekiston, Toshkent
$215,826
$2,296/m²
;
In CRM: 63777771
Veb-saytdagi yoki kompaniyaning CRM-dagi reklama identifikatori

Narxi m²
    $2,296/m²
  • Qavat
    Qavat
    4
  • Xonalar soni
    Xonalar soni
    3
  • Umumiy maydoni
    Umumiy maydoni
    94 m²

Bino parametrlari

  • Qavatlar soni
    Qavatlar soni
    9

Tavsif

ПРОДАЕТСЯ 3/4/9
НОВОСТРОЙКА
ЖК NRG Qorasuv
на: Карасу-6
Мирзо Улугбекский район
Ор.р:

Комната: 3
Этаж: 4
Этажность: 9
Площадь: 94кв.м
Состояние: качественный ремонт

Частично с обстановкой
Закрытый охраняемый двор
Имеется подземная парковка за отдельную плату

Цена : 215.000y.e

Oylik to'lov
Sizni qiziqtirgan barcha savollarni bering
Arizangizni agentga yuboring
Rahmat! Sizning arizangiz qabul qilindi
Men ushbu ob'ektni ko'rishni xohlayman. Ob’ektning qiymati dolzarb? Ob'ekt haqida ko'proq ma'lumot olishni xohlayman. Chet elliklar uchun qanday sotib olish shartlari mavjud? Ko'proq fotosuratlar/videolarni ko'rishni xohlayman. Kredit/ipoteka sotib olish mumkinmi? Ko'chmas mulk sotib olayotganda yashash uchun ruxsat olamanmi?