Kvartira 4 xonalar 85 m² Toshkentda

Oʻzbekiston, Toshkent
$85,000
$1,000/m²

• Manzil
    26

Obyektning xususiyatlari

Kvartira parametrlari

  • Narxi m²
    Narxi m²
    $1,000/m²
  • Qavat
    Qavat
    5
  • Xonalar soni
    Xonalar soni
    4
  • Hammomlar soni
    Hammomlar soni
    1
  • Umumiy maydoni
    Umumiy maydoni
    85 m²
  • Yashash maydoni
    Yashash maydoni
    75 m²

Bino parametrlari

  • Qavatlar soni
    Qavatlar soni
    5

Tavsif

Эта квартира расположена в Чиланзаре 26/5 города Ташкент. Общая площадь составляет 80 квадратных метров. Квартира светлая и просторная, каждую комнату наполняет естественный дневной свет благодаря большим окнам.

Все комнаты изолированы и отделаны качественными материалами. Спальные комнаты просторные и уютные, кухня оборудована современной мебелью и техникой.

Инфраструктура удобная: поблизости расположены школы, детские сады, торговые центры и остановки общественного транспорта. Благодаря использованию высококачественных строительных материалов квартира обеспечивает комфорт и безопасность.

Эта квартира станет отличным выбором для большой семьи или тех, кто ценит пространство.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Бу квартира Тошкент шахрининг Чилонзор 26-5 қисмида жойлашган. Майдони 85 квадрат метрни ташкил қилади. Квартира ёритилган ва кенг, ҳар бир хона катта ойналари орқали кундузги ёруғлик билан тўлдирилган.

Ҳар бир хона алоҳида жойлашган ва юқори сифатли таъмланган. Ётоқхоналар кенг ва шинам, ошхона замонавий мебель ва техника билан жиҳозланган. Кенг холл хонаси оилавий учрашувлар ва дам олиш учун идеал жой.

Қулай инфратузилмага эга бўлиб, мактаблар, болалар боғчалари, савдо марказлари ва жамоат транспорти манзиллари яқинда жойлашган. Қурилишнинг юқори сифатли материаллардан қилинганлиги туфайли квартирага қулайлик ва хавфсизликни таъминлайди.