Kvartira 2 xonalar 53 m² Samarqandda

Oʻzbekiston, Samarqand
$55,000
$1,038/m²
;
In CRM: 17542508
Veb-saytdagi yoki kompaniyaning CRM-dagi reklama identifikatori

Narxi m²
    $1,038/m²
  • Qavat
    Qavat
    4
  • Xonalar soni
    Xonalar soni
    2
  • Umumiy maydoni
    Umumiy maydoni
    53 m²

Bino parametrlari

  • Qavatlar soni
    Qavatlar soni
    8

Tavsif

Спешите! В элитной Новостройке продаётся 2x-комнатная квартира с евроремонтом на 4-этаже в 8-этажном доме площадью 53 кВ.м. Расположена квартира по ул. Гагарина ор. Кооперативный колледж, Газ, вода, электричество постоянно, Инфраструктура развитая. Всё специально для вас!!! Количество комнат: 2 Этаж: 4 Этажность: 8 Площадь: 53 кв.м ориентир: Кооперативный колледж, ул. Гагарина Цена: 55.000$.(стартовая) Торг: Имеется. Кадастр: есть. ТЕЛЕФОН: Контактное лицо: Амир

Oylik to'lov
Sizni qiziqtirgan barcha savollarni bering
Arizangizni agentga yuboring
Rahmat! Sizning arizangiz qabul qilindi
Men ushbu ob'ektni ko'rishni xohlayman. Ob’ektning qiymati dolzarb? Ob'ekt haqida ko'proq ma'lumot olishni xohlayman. Chet elliklar uchun qanday sotib olish shartlari mavjud? Ko'proq fotosuratlar/videolarni ko'rishni xohlayman. Kredit/ipoteka sotib olish mumkinmi? Ko'chmas mulk sotib olayotganda yashash uchun ruxsat olamanmi?