Tijorat 100 m² Toshkent

Oʻzbekiston, Toshkent
$369,690
$3,697/m²
;
In CRM: 63965650
Veb-saytdagi yoki kompaniyaning CRM-dagi reklama identifikatori

Narxi m²
    $3,697/m²
  • Umumiy maydoni
    Umumiy maydoni
    100 m²

Tavsif

Продаётся (НЕ ЖИЛОЕ) ПОМЕЩЕНИЕ:
ВЫГОДНАЯ ИНВЕСТИЦИЯ!!!

#Мирабадский район
Ориентир: метро Ойбек
Минг Урик метро / Перекрёсток

1-ЛИНИЯ ВДОЛЬ ДОРОГИ
Площадь 1-Этаж: 100м2
Общая площадь: 100м2
Готовый Арендатор 2600$
Цена: 370.000$ торг

Joylashuvi xaritada

Oʻzbekiston, Toshkent
ta'lim
sog'liqni saqlash
Sizni qiziqtirgan barcha savollarni bering
Arizangizni agentga yuboring
Rahmat! Sizning arizangiz qabul qilindi
Men ushbu ob'ektni ko'rishni xohlayman. Ob’ektning qiymati dolzarb? Ob'ekt haqida ko'proq ma'lumot olishni xohlayman. Chet elliklar uchun qanday sotib olish shartlari mavjud? Ko'proq fotosuratlar/videolarni ko'rishni xohlayman. Kredit/ipoteka sotib olish mumkinmi? Ko'chmas mulk sotib olayotganda yashash uchun ruxsat olamanmi?
Orqaga Arizani qoldiring Kontaktlarni ko'rsatish
Shunga o'xshash narsalar
Tijorat 1 400 m² _just_in Quyoshli (Solnechniy), Oʻzbekiston
Tijorat 1 400 m²
Quyoshli (Solnechniy), Oʻzbekiston
Xonalar 5
Maydoni 1 400 m²
Qavat 1/1
ID: AGEN3-100120. Quyoshli qishlog'ida universal sotiladi. Texnik xususiyatlari: • Maydoni:…
$347,000
Kontaktlarni ko'rsatish
Yopish
Iltimos, ushbu e'lonni saytda topganingizni ayting Realting.uz
Agentlik
КупиДом
Aloqa tillari
English, Русский, Oʻzbekcha
Tijorat 120 m² _just_in Toshkent, Oʻzbekiston
Tijorat 120 m²
Toshkent, Oʻzbekiston
Maydoni 120 m²
Shoshilinch sotiladi Turar joy bo'lmagan binolar Yunusobod tumani Ts-6 / "Issimo" kafesi Bi…
$395,000
Kontaktlarni ko'rsatish