Tashkil etilgan biznes 72 m² Toshkent

Oʻzbekiston, Toshkent
$130,000
$1,806/m²

Narxi m²
    $1,806/m²
  • Xonalar soni
    Xonalar soni
    3
  • Umumiy maydoni
    Umumiy maydoni
    72 m²

Bino parametrlari

  • Qavatlar soni
    Qavatlar soni
    5

Tavsif

#1369

СРОЧНО! Продаётся Квартира. продажа квартиры, офис или салон карсоты

Чиланзарский район, ул лутфий, фархадский рынок

3 (три) комнаты, 3х трехкомнатная, трешка.
Отличное расположение
Общая площадь 72
Евро ремонт
Салон красоты уже готовый бизнес

ДОКУМЕНТЫ готовы к сделке. Без посредников не обойтись, юридическая проверка, безопасность гарантируем!
Кадастр есть, договор подготовим.
Оформим сегодня!)
ЗВОНИТЕ

У нашей компании большая своя база недвижимости. Купить дешево через нас дом, участок, земля, офис, дача.

Объектом занимается международная компания «Domio»:

(есть телеграм)    

Joylashuvi xaritada

Oʻzbekiston, Toshkent
ta'lim
sog'liqni saqlash
Sizni qiziqtirgan barcha savollarni bering
Arizangizni agentga yuboring
Rahmat! Sizning arizangiz qabul qilindi
Men ushbu ob'ektni ko'rishni xohlayman. Ob’ektning qiymati dolzarb? Ob'ekt haqida ko'proq ma'lumot olishni xohlayman. Chet elliklar uchun qanday sotib olish shartlari mavjud? Ko'proq fotosuratlar/videolarni ko'rishni xohlayman. Kredit/ipoteka sotib olish mumkinmi? Ko'chmas mulk sotib olayotganda yashash uchun ruxsat olamanmi?
Orqaga Arizani qoldiring Kontaktlarni ko'rsatish
Shunga o'xshash narsalar
Noturar joy Sotiladi KNTdan Mirobod tumani Ashxobod _just_in Toshkent, Oʻzbekiston
Premium Premium
Noturar joy Sotiladi KNTdan Mirobod tumani Ashxobod
Toshkent, Oʻzbekiston