Uy 8 xonalar 460 m² Toshkentda

Oʻzbekiston, Toshkent
$355,000
$772/m²
;
In CRM: 17706823
Veb-saytdagi yoki kompaniyaning CRM-dagi reklama identifikatori

• Manzil
    Quruvchi 4 otish kochasi

Obyektning xususiyatlari

Bino parametrlari

  • Qavatlar soni
    Qavatlar soni
    2
  • Xonalar soni
    Xonalar soni
    8
  • Umumiy maydoni
    Umumiy maydoni
    460 m²
  • Uchastka maydoni
    Uchastka maydoni
    460 m²

Tavsif

#участок #ховли #коробка Учтепа туманида 4.6 соток Ховли Му́лжал: Она-бола, "Янги Лабзак" Махалла Умумий майдони: 4,6 соток 3 уровень Хоналар сони: 8 та Ошхона: 2 та Подвал: Бор Санузел: 5 та Бакувват килиб яшаш учун янги курилган. 80% иши битган Нархи: 355'000 у.е. Ку́шимча маълумотлар учун:

Oylik to'lov
Sizni qiziqtirgan barcha savollarni bering
Arizangizni agentga yuboring