Tijorat 100 m² Toshkent

Oʻzbekiston, Toshkent
$144,879
$1,449/m²
;
In CRM: 64004850
Veb-saytdagi yoki kompaniyaning CRM-dagi reklama identifikatori

Narxi m²
    $1,449/m²
  • Umumiy maydoni
    Umumiy maydoni
    100 m²

Tavsif

Продаётся (НЕ ЖИЛОЕ) ПОМЕЩЕНИЯ:
ВЫГОДНАЯ ИНВЕСТИЦИЯ!!!

#Яшнабадский район
Ориентир: улица Асалабад
Напротив Университет "AJOU"

1-ЛИНИЯ ВДОЛЬ ДОРОГИ
Площадь 1-Этаж: 75м2
Площадь Подвал: 25м2
5-6 ПАРКОВОЧНЫХ МЕСТ
Готовый Арендатор 1100$
Цена: 145.000$ торг

Joylashuvi xaritada

Oʻzbekiston, Toshkent
ta'lim
sog'liqni saqlash
Oziq-ovqat va ichimliklar
transport
moliyaviy
Sizni qiziqtirgan barcha savollarni bering
Arizangizni agentga yuboring
Rahmat! Sizning arizangiz qabul qilindi
Men ushbu ob'ektni ko'rishni xohlayman. Ob’ektning qiymati dolzarb? Ob'ekt haqida ko'proq ma'lumot olishni xohlayman. Chet elliklar uchun qanday sotib olish shartlari mavjud? Ko'proq fotosuratlar/videolarni ko'rishni xohlayman. Kredit/ipoteka sotib olish mumkinmi? Ko'chmas mulk sotib olayotganda yashash uchun ruxsat olamanmi?
Orqaga Arizani qoldiring Kontaktlarni ko'rsatish
Shunga o'xshash narsalar
Tijorat 50 m² _just_in Toshkent, Oʻzbekiston
Premium Premium
Tijorat 50 m²
Toshkent, Oʻzbekiston
Maydoni 50 m²
Turar-joy BO'LMAYOTGAN BIRLAR SOTISH Yashnobod tumani st. Lisunova, yo'l bo'ylab 1 qator O…
$135,000
Kontaktlarni ko'rsatish
Yopish
Iltimos, ushbu e'lonni saytda topganingizni ayting Realting.uz
Agentlik
TRILLION ESTATE
Aloqa tillari
English, Русский, Oʻzbekcha
Noturar joy Sotiladi KNTdan Mirobod tumani Ashxobod _just_in Toshkent, Oʻzbekiston
Premium Premium
Noturar joy Sotiladi KNTdan Mirobod tumani Ashxobod
Toshkent, Oʻzbekiston
Maydoni 42 m²