Tijorat 1 333 m² Toshkent

Oʻzbekiston, Toshkent
$1,80M
$1,350/m²

Narxi m²
    $1,350/m²
  • Umumiy maydoni
    Umumiy maydoni
    1 333 m²

Bino parametrlari

  • Qavatlar soni
    Qavatlar soni
    3

Tavsif

Срочная продажа коммерческого помещения:

- Район: Мирзо Улугбекский
- Локация: ул. Катта Дархон (Лакокраска)
- Площадь земли: 4,5 соток
- Этажность: 3 + подвал
- Общая площадь - 1333 м²
- Каждый этаж по 400 м² + 133 м² подвал
- Состояние: Отличное. 
- Парковка на 10 авто
- Развитая инфраструктура
- Первая линия, угловое 
- Отлично подойдёт под учебный центр, офис, клинику шоурум и.т.д. или под снос и постройки большого много этажного бизнес центра!!! 

- Цена: 2.200.000 у.е. старт
- Торг при встрече! 
- новая срочная цена: 1.800.000 у.е.
Телефон 88 704 76 43

Joylashuvi xaritada

Oʻzbekiston, Toshkent
ta'lim
sog'liqni saqlash
Продуктовые магазины
Oziq-ovqat va ichimliklar
transport
Sizni qiziqtirgan barcha savollarni bering
Arizangizni agentga yuboring
Rahmat! Sizning arizangiz qabul qilindi
Men ushbu ob'ektni ko'rishni xohlayman. Ob’ektning qiymati dolzarb? Ob'ekt haqida ko'proq ma'lumot olishni xohlayman. Chet elliklar uchun qanday sotib olish shartlari mavjud? Ko'proq fotosuratlar/videolarni ko'rishni xohlayman. Kredit/ipoteka sotib olish mumkinmi? Ko'chmas mulk sotib olayotganda yashash uchun ruxsat olamanmi?
Orqaga Arizani qoldiring Kontaktlarni ko'rsatish
Shunga o'xshash narsalar
Tijorat 3 000 m² _just_in Yangiiul, Oʻzbekiston
Premium Premium
Tijorat 3 000 m²
Yangiiul, Oʻzbekiston
Maydoni 3 000 m²
Qavat 1/2
2 gektarlik zo'r ishlab chiqarish bazasini sotaman.Umumiy maydoni 2500 kv.m.Baza hududida:1.…