Yer 6 xonalar 250 m² Toshkentda

Oʻzbekiston, Toshkent
$225,000
QQS
$900/m²

• Manzil
    Iftixor passage 3, 12

Tavsif

Рабочий городок дом старый 

Цена 225 000 $ торг уместен 

2,5 сот продаётся 

Кадастр на 7 соток 

1 сотка 90000$ қиймати

Туртбурчак шакл ер, коттедж қуришга мос ва қулай 

Парковкага жой бор

Joylashuvi xaritada

Oʻzbekiston, Toshkent
ta'lim
sog'liqni saqlash
Продуктовые магазины
Oziq-ovqat va ichimliklar
Sizni qiziqtirgan barcha savollarni bering
Arizangizni agentga yuboring
Rahmat! Sizning arizangiz qabul qilindi
Men ushbu ob'ektni ko'rishni xohlayman. Ob’ektning qiymati dolzarb? Ob'ekt haqida ko'proq ma'lumot olishni xohlayman. Chet elliklar uchun qanday sotib olish shartlari mavjud? Ko'proq fotosuratlar/videolarni ko'rishni xohlayman. Kredit/ipoteka sotib olish mumkinmi? Ko'chmas mulk sotib olayotganda yashash uchun ruxsat olamanmi?
Orqaga Arizani qoldiring Kontaktlarni ko'rsatish
Shunga o'xshash narsalar
Yer uchastkasi _just_in Dustlik, Oʻzbekiston
Premium Premium
Yer uchastkasi
Dustlik, Oʻzbekiston
Bir gektar yer. Xususiy mulk, barcha hujjatlari mavjud. Gaz, elektr va suv ta'minoti bor. Hu…
$250,000
Kontaktlarni ko'rsatish
Yopish
Iltimos, ushbu e'lonni saytda topganingizni ayting Realting.uz
Xususiy sotuvchi
Aloqa tillari
Русский
Yer uchastkasi _just_in Toshkent, Oʻzbekiston
Yer uchastkasi
Toshkent, Oʻzbekiston
Продается участок 3 сот с фасадом  10х30 . Ферганское шоссе. 1 я линия.  Гуля опа участок
$200,000
Kontaktlarni ko'rsatish