ПРОДАЖА КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ Для Производство

Oʻzbekiston, Toshkent
$1,05M
$1,214/m²

Narxi m²
    $1,214/m²
  • Xonalar soni
    Xonalar soni
    12
  • Umumiy maydoni
    Umumiy maydoni
    865 m²

Bino parametrlari

  • Qavatlar soni
    Qavatlar soni
    2

Investitsiya parametrlari

  • Yiliga daromad
    Yiliga daromad
    7%

район: Янгихаётский район
Площадь: 865м² 2 этажное здание и земля 1 га
Ориентир: Бинокор идеалная локация возле дороги
Парковка: есть

Идеально подходит под:
производственное предприятие

Цена: Продажа 1 050 000$

Специалист по недвижимости:
Шомуродов Санжар
Call Center

еще больше вариантов вы можете найти перейдя по ссылке ниже
телеграм Goodland_kommersiya

Joylashuvi xaritada

Oʻzbekiston, Toshkent
Oziq-ovqat va ichimliklar
transport
Sizni qiziqtirgan barcha savollarni bering
Arizangizni agentga yuboring
Rahmat! Sizning arizangiz qabul qilindi
Men ushbu ob'ektni ko'rishni xohlayman. Ob’ektning qiymati dolzarb? Ob'ekt haqida ko'proq ma'lumot olishni xohlayman. Chet elliklar uchun qanday sotib olish shartlari mavjud? Ko'proq fotosuratlar/videolarni ko'rishni xohlayman. Kredit/ipoteka sotib olish mumkinmi? Ko'chmas mulk sotib olayotganda yashash uchun ruxsat olamanmi?
Orqaga Arizani qoldiring
Shunga o'xshash narsalar
Tijorat 391 m² _just_in Toshkent, Oʻzbekiston
Premium Premium
Tijorat 391 m²
Toshkent, Oʻzbekiston
Maydoni 391 m²