Tijorat 1 200 m² Toshkent

Oʻzbekiston, Toshkent
$800,000
$667/m²
;
In CRM: 17491773
Veb-saytdagi yoki kompaniyaning CRM-dagi reklama identifikatori

• Manzil
    Bogibustan Street, 164

Obyektning xususiyatlari

Ob'ekt parametrlari

  • Narxi m²
    Narxi m²
    $667/m²
  • Umumiy maydoni
    Umumiy maydoni
    1 200 m²

Tashqi elementlar

Avtoturargoh xususiyatlari:

  • Парковка

Tavsif

Продаётся отдельно стоящий здание улица Ш руставелли Яккасарай район 3 этажный + Подвал 1200 кв.м 25 комнатная 3 соток угловая под клиника гостиница хостел и тогдалее фасад готовый

Joylashuvi xaritada

Oʻzbekiston, Toshkent
ta'lim
sog'liqni saqlash
Продуктовые магазины
Oziq-ovqat va ichimliklar
Sizni qiziqtirgan barcha savollarni bering
Arizangizni agentga yuboring
Rahmat! Sizning arizangiz qabul qilindi
Men ushbu ob'ektni ko'rishni xohlayman. Ob’ektning qiymati dolzarb? Ob'ekt haqida ko'proq ma'lumot olishni xohlayman. Chet elliklar uchun qanday sotib olish shartlari mavjud? Ko'proq fotosuratlar/videolarni ko'rishni xohlayman. Kredit/ipoteka sotib olish mumkinmi? Ko'chmas mulk sotib olayotganda yashash uchun ruxsat olamanmi?
Orqaga Arizani qoldiring Kontaktlarni ko'rsatish
Shunga o'xshash narsalar
Noturar joy Sotuvi KNTdan Mirzo-ulugbek tumani Ц-1 _just_in Toshkent, Oʻzbekiston
Premium Premium
Noturar joy Sotuvi KNTdan Mirzo-ulugbek tumani Ц-1
Toshkent, Oʻzbekiston
Maydoni 269 m²
Qavatlar soni 2
⚡️ KNT dan SOTISH BÖLGELAR 🔹 Quyidagilar uchun ideal: 🔵Restoran 🔵Klinika 🔵Ofis 🔹Tuman: Mi…
$850,000
QQS
Kontaktlarni ko'rsatish
Yopish
Iltimos, ushbu e'lonni saytda topganingizni ayting Realting.uz
Agentlik
KNT Rieltorlik Agentligi
Aloqa tillari
English, Русский, Oʻzbekcha
ТРЦ DEPO MALL / 1 этаж / 412м2 _just_in Toshkent, Oʻzbekiston
Premium Premium
ТРЦ DEPO MALL / 1 этаж / 412м2